Středa, 17. 07. 2019
Home»PÉČE»PÉČE O ŘASY

PÉČE O ŘASY

Dopřejte svým řasám vysoce hodnotnou kůru!

Balzám pro řasy & obočí

Wimpern- und Augenbrauen Balsam

 

Zvýraznění pro řasy

Klenotem mezi pěstícími produkty pro řasy je balsám pro řasy a obočí od Wimpernwelle. Obohacený semínky tropického stromu ricinus communis se vyplní přání po silných a jemných řasách. Ricinusový olej je již století známý jako osvědčený a úspěšný prostředek pro péči řas a obočí. Vyživuje mnoha vitamíny, které obsahuje a zabraňuje vysychání a poškození řas a obočí. Tímto je každodenní večerní řasová kůra s balsámem vyvrcholením péče po veškerých náročných ošetřeních řas jako např. barvení řas nebo trvalá na řasy. Dodatečně podporuje růst řas na přírodní bázi a pomáhá k zesilování a záření řas.

Lash & Brow Lamination Fluid home

Lash & Brow Lamination Fluid home

 

Hochwertige KERATIN-Pflege für zu Hause

Das Lash & Brow LAMINATION FLUID home unterstützt den Strukturaufbau und sorgt für kräftige, glänzende Wimpern mit dem KERATIN BOOSTER - einem Highend-Fluid mit wertvollsten Wirkstoffen:

- Keratin füllt aufgeraute Wimpernhärchen wieder auf und wirkt so von innen
- Seidenproteine glätten und umhüllen die Schuppenschicht von außen
- Weizenproteine legen einen schützenden Film um die Wimpern und sorgen so für einen Repair-Effekt
- Panthenol versorgt die Wimpern mit Feuchtigkeit

Das Lash & Brow LAMINATION FLUID ist Produkt des Jahres 2018.

Auf der Bühne der BEAUTY EXPO in Prag wurde der begehrte PRODUKT AWARD für das beste kosmetische Produkt in der Kategorie Deko + Pflege verliehen.

Aufgrund seiner außergewöhnlichen Qualität zeichnete die hochkarätig besetzte Fachjury unseren KERATIN BOOSTER mit GOLD aus!