Pátek, 12. 07. 2024
Lifting na řasy, lifting obočí & více»Lifting na řasy»Otázky a odpovědi k liftingové trvalé na řasy

Otázky a odpovědi k liftingové trvalé na řasy

Jaký je rozdíl mezi trvalou na řasy a liftingovou trvalou na řasy? 

Není ŽÁDNÝ rozdíl! Je to vždy stejné ošetření - prezentuje se jen pod různými názvy. Je jedno jestli se řasy nadzvednou silikonovými pady nebo fiftingovými rolkami. V profesionálních salonech ví, jak s oběma nosiči pracovat. "Lifting" je anglický pojem pro "nadzvednutí" ale ne pro nové ošetření.

Nelámou se řasy při liftingovém ošetření? 

NE. Gely pro liftingový efekt chrání řasy. Gel 1 otevře jemně strukturu řas, gel 2 je v nové formě uzavírá. Při chemickém složení našich gelů jsme kladli velký důraz na to, že pH ukazatel je tak nastaven, aby se struktura řas nemohla poškodit.

Musím po liftingovém ošetření řas o ně specielně pečovat? 

V našich gelech jsou již látky, které řasy šetří, např. Panthenol zapracovány. Zásadně doporučujeme pro všechny řasy k zesílení a péči naše dodatečné produkty - BALSAM na řasy a obočí s ricinovým olejem a oceněný produkt LASH & BROW Lamination Fluid pro keratinovu kůru v domácím prostředí.

Mohou se moje řasy ihned po liftingu řas také barvit? 

ANO, řasy se mohou ihned po trvalé barvit. Tím, že  řasy po liftingu trochu zesvětlí, vyniknou po barvení ještě intenzivněji. Pokud pracujete ve Vašem salonu s našimi jemnými BINACIL® barvami na řasy a obočí, jde barvení po liftingu řas velmi rychle: jen za 2 minuty doby působení docílíte požadovanou barevnou intenzitu!

Jaký je rozdíl mezi liftingem řas a kleštěmi na řasy? 

Kleště na řasy ohýbají řasy mechanicky do požadovaného tvaru. Přitom mohou být poškozeny nebo zlomeny. Při nadzvednutí řas liftingovou trvalou se struktura řas gelem 1 jemně otevře a gelem 2 v nové formě znovu uzavře.

Zatímco řasy při jedné liftingové trvalé drží požadovanou formu 6-8 týdnů, musí se řasy kleštěmi denně formovat. Lifting řas vytváří trvalý efekt, kleštěmi se musí řasy každý den upravovat. U kleští je výhodou, že můžete dle potřeby řasy kdykoliv upravit. Výhodou kleští je, že je můžeme použít kdykoliv k k rychlému formování řas.

Moje liftingová trvalá držela tvar jen jeden týden!? 

Jako u vlasů jsou i řasy, kderé změnu tvaru velmi těžce nesou. Též je ale možné, že velmi citlivé gely na trvalou se nedokáží při ošetření plně rozvinout. Požádejte prosím Vaši kosmetičku, aby se s námi spojila a aby jsme Váš problém vyřešili.

Moje řasy jsou po liftingu řas KLASSIK zkřížené a / nebo vzniknou kudrlinky!? 

To se jemné řasy na rolkách zkřížili a / nebo se gel nanesl moc nahoru. Ale žádný strach: tento problém se může rychle odstranit. Požádejte Vaší kosmetičku aby se s námi spojila.

U mě nefungoval lifting řas!?

Ve velmi vzácných případech se může stát, že struktura řas se s naším jemně nastaveným gelem nedá změnit. Častokrát stačí ale jednotlivé kroky ošetření prodiskutovat s Vaší kosmetičkou a přitom najít řešení.