Czwartek, 25. 07. 2024
Lifting na rzęsy»Lifting na rzęsy»Pytania dotyczące zabiegu liftingującego Wimpernwelle i odpowiedzi na nie

Pytania dotyczące zabiegu liftingującego Wimpernwelle i odpowiedzi na nie

Jaka jest różnica między trwałą a liftingiem rzęs?

NIE MA różnicy! Lifting na rzęsy to, to samo co trwała na rzęsy! To ciągle ten sam zabieg - sprzedawany jest tylko pod różnymi nazwami. Niezależnie od tego, czy używasz silikonowych podkładek, czy wałeczków, Twoje rzęsy zostaną trwale i mocno uniesione. Profesjonalne gabinety wiedzą, jak unieść rzęsy już od nasady za pomocą wałeczków. „Lifting” to tylko angielskie określenie "podnieść", ale nie jest to nowy zabieg!

Czy rzęsy nie łamią się po zabiegu liftingu?

NIE. Żele stosowane podczas zabiegu liftingu rzęs są bardzo łagodne. Żel 1 otwiera  strukturę rzęs, a żel 2 zamyka ją w nowym kształcie. Podczas opracowywania składu chemicznego żeli firmy Wimpernwelle zwracano uwagę na dobranie takiej wartości pH, która nie uszkadza struktury rzęs.

Czy po zabiegu liftingu muszę szczególnie dbać o rzęsy?

Nasze żele zawierają substancje pielęgnacyjne np. pantenol. Jednak ogólnie w celu wzmocnienia i pielęgnacji rzęs zalecamy stosowanie naszego BALSAMu do rzęs i brwi ze sprawdzonym olejem rycynowym oraz naszego wielokrotnie nagradzanego LASH & BROW Lamination Fluid do pielęgnacji keratynowej w domu.

Czy moje rzęsy mogą być farbowane od razu po liftingu?

TAK, rzęsy można farbować od razu po zabiegu. Ponieważ rzęsy po liftingu są nieco rozjaśnione, pofarbowanie ich sprawi, że efekt liftingu rzęs będzie jeszcze bardziej widoczny. Jeżeli w twoim gabinecie kosmetycznym do farbowania rzęs używa się naszej łagodnej, ale bardzo intensywnej farby do rzęs i brwi BINACIL® proces farbowania po liftingu rzęs będzie skrócony: wystarczą 2 minuty, aby rzęsy uzyskały wymagany intensywny kolor.

Jaka jest różnica pomiędzy zabiegiem liftingu a stosowaniem zalotki?

Zalotka w sposób mechaniczny nadaje kształt rzęsm, co niestety często prowadzi do zagniatania a nawet ich połamania. Podczas zabiegu liftingu rzęs Wimpernwelle, żel 1 delikatnie otwiera strukturę rzęs, a żel 2 zamyka ją w nowym kształcie.

Efekt jednego zabiegu liftingu rzęs Wimpernwelle będzie widoczny przez następne 6 do 8 tygodni, natomiast podkręcanie rzęs zalotką należy powtarzać codziennie. Uniesienie rzęs po liftingu nie traci swoich właściwości podczas różnych czynności, natomiast zalotką tak, czynność tę trzeba ciągle powtarzać. Z drugiej strony zalotka ma tę zaletę, że może służyć jako koło ratunkowe w przypadku szybkich, nieprzewidzianych sytuacji awaryjnych.

Lifting na moich rzęsach utrzymał się tylko tydzień !?

Podobnie jak w przypadku włosów, może się zdarzyć, że rzęsy również nie będą podatne na podkręcanie! Istnieje także możliwość, że bardzo delikatny Wimpernwelle - żel nie zdążył zadziałać podczas zabiegu z pełną swoją skutecznością. Poproś swoją kosmetyczkę, aby skontaktowała się z nami w celu rozwiązania tego problemu.

Po zabiegu Wimpernwelle Lifting KLASYCZNY moje rzęsy są poplątane i/lub zwinięte!

W tym przypadku, podczas zabiegu drobne rzęsy poplątały się na wałeczkach albo żel został nałożony zbyt wysoko. Nie martw się: problem można bardzo szybko rozwiązać. Poproś kosmetyczkę, aby skontaktowała się z nami.

Zabieg liftingujący u mnie nie zadziałał !?

W bardzo rzadkich przypadkach może się zdarzyć, że struktury rzęs nie można zmienić za pomocą naszych łagodnie działających żeli. Jednak, bardzo często wystarczy omówić poszczególne etapy zabiegu z osobą, która go przeprowadza i w ten sposób znaleźć rozwiązanie.