Sobota, 15. 06. 2024
Lifting na rzęsy»Lifting na rzęsy»Dla profesjonalistów: Instrukcja liftingu rzęs

Dla profesjonalistów: Instrukcja liftingu rzęs

Dla profesjonalnych użytkowników stworzyliśmy szczegółowo opisane i ilustrowane instrukcje do zabiegów na rzęsy Wimpernwelle Lifting KLASYCZNY oraz Wimpernwelle Lifting POWER PAD. Pokazujemy w nich krok po kroku, jak powstaje idealny lifting rzęs. Jeśli chcesz, abyśmy przesłali Ci instrukcje w formacie PDF e-mailem lub ulotkę za pośrednictwem poczty, prześlij nam dane swojego gabinetu na adres: info[at]wimpernwelle.pl

NOWOŚĆ: Gabinety kosmetyczne i fryzjerskie, które chciałyby nauczyć się zabiegu Wimpernwelle Lifting rzęs za pomocą wałeczków lub podkładek POWER PADS, mogą zarejestrować się TUTAJ na szkolenie wideo-online.

Jeśli wolisz uczyć się wykonywania zabiegów na praktycznym szkoleniu pokazowym, możesz to zrobić w naszym CENTRUM SZKOLENIOWYM w Berlinie. Prowadzimy tam regularne kursy liftingu i farbowania rzęs z BINACIL®.

Wszystko, na co musisz zwrócić uwagę podczas Liftingu rzęs za pomocą wałeczków, aby twoi klienci po udanym zabiegu pełni zachwytu mogli opuścić twój gabinet, znajdziesz w zakładce „Dla profesjonalistów: Wskazówki”.