Piątek, 19. 07. 2024
Lifting na rzęsy»Lifting na rzęsy»Klasyczny zabieg liftingu rzęs za pomocą wałeczków

Klasyczny zabieg liftingu rzęs za pomocą wałeczków

 • Lifting rzęs na całym świecie od ponad 20 lat

  Już od ponad 20 lat podczas KLASYCZNEGO zabiegu Wimpernwelle z powodzeniem stosuje się proponowane w różnych rozmiarach samoprzylepne wałeczki do liftingu rzęs.

  W zależności od życzenia można uzyskać mocne albo naturalnie, delikatne uniesienie rzęs: im wyżej umieszczone zostaną wałeczki na powiece, tym uniesienie rzęs będzie mocniejsze już u ich podstawy.

 • Imagefilm: Wimpernwelle Lifting KLASYCZNY

  TUTAJ pokażemy Ci, jak łatwo jest nadać również Twoim rzęsom piękny kształt, dzięki klasycznej metodzie liftingu rzęs za pomocą wałeczków!

 • Pracuj jak profesjonalista: profesjonalny film szkoleniowy

  TUTAJ profesjonaliści mogą zarejestrować się na nasz bezpłatny film szkoleniowy online dotyczący Wimpernwelle Lifting KLASYCZNY!

 • Wimpernwelle Gabinety liftingu w Twojej okolicy

  Zabieg Wimpernwelle Lifting KLASYCZNY można przeprowadzić w każdym gabinecie kosmetycznym, fryzjerskim czy stylizacji paznokci - wystarczy zapytać o Wimpernwelle Lifting KLASYCZNY!

  Na naszej liście "Gabinety w Twojej okolicy" znajdziesz kilka gabinetów w Twojej okolicy, które oferują klasyczny lifting rzęs za pomocą wałeczków.

 • WSKAZÓWKA - Krok 2 do idealnych rzęs: Farbowanie

  Pozwól od razu po zabiegu Wimpernwelle Lifting KLASYCZNY pofarbować swoje rzęsy. W ten sposób Twój nowy lifting będzie bardziej efektywny! Dzięki naszej profesjonalnej farbie do rzęs BINACIL® czas aplikacji po liftingu wynosi zaledwie 2 minuty!

 • WSKAZÓWKA - Krok 3 do idealnych rzęs: Laminacja

  Laminowanie za ponocą LAMINATION FLUID professional to dodatkowy plus dla lśniących i mocnych rzęs na zakończenie każdego zabiegu. Zawarty w składzie KERATIN BOOSTER działa pielęgnująco i rewitalizująco na strukturę rzęs.

 • Zalecenie: Pielęgnacja keratynowa w domu

  Dzięki naszemu wielokrotnie nagradzanemu Lash & Brow LAMINATION FLUID home możesz z powodzeniem kontynuować kurację KERATYNOWĄ w domu.