Czwartek, 25. 07. 2024
Lifting na rzęsy»Lifting na rzęsy»Zabieg liftingujący rzęsy z przyjaznymi dla skóry silikonowymi podkładkami

Zabieg liftingujący rzęsy z przyjaznymi dla skóry silikonowymi podkładkami

 • POWER PAD EXTRA

  POWER PAD® extra wykonany z przyjaznego dla skóry silikonu - wyprodukowany w Niemczech - to zupełnie nowa, opracowana przez nas forma z optymalnym, chronionym wzorem 3-D zapewniającym doskonały efekt liftingu rzęs.

  Dzięki unikalnej asymetrycznej formie podkładek Power Pad® extra, za każdym razem rzęsy będą otrzymywały to samo pożądane uniesienie.

 • Imagefilm: Wimpernwelle Lifting POWER PAD

  TUTAJ pokażemy Ci, jak łatwo jest nadać również Twoim rzęsom piękny kształt, dzięki liftingowi rzęs za pomocą naszych przyjaznych dla skóry silikonowych podkładek!

 • Pracuj jak profesjonalista: profesjonalny film szkoleniowy

  TUTAJ profesjonaliści mogą zarejestrować się na nasz bezpłatny film szkoleniowy online dotyczący Wimpernwelle Lifting POWER PAD!

 • Wimpernwelle Gabinety liftingu w Twojej okolicy

  Zabieg Wimpernwelle Lifting POWER PAD można przeprowadzić w każdym gabinecie kosmetycznym, fryzjerskim czy stylizacji paznokci - wystarczy zapytać o Wimpernwelle Lifting POWER PAD!

  Na naszej liście "Gabinety w Twojej okolicy" znajdziesz kilka gabinetów w Twojej okolicy, które oferują lifting rzęs za pomocą sylikonowych podkładek.

 • WSKAZÓWKA - Krok 2 do idealnych rzęs: Farbowanie

  Pozwól od razu po zabiegu Wimpernwelle Lifting POWER PAD pofarbować swoje rzęsy. W ten sposób Twój nowy lifting będzie bardziej efektywny! Dzięki naszej profesjonalnej farbie do rzęs BINACIL® czas aplikacji po liftingu wynosi zaledwie 2 minuty!

 • WSKAZÓWKA - Krok 3 do idealnych rzęs: Laminacja

  Laminowanie za ponocą LAMINATION FLUID professional to dodatkowy plus dla lśniących i mocnych rzęs na zakończenie każdego zabiegu. Zawarty w składzie KERATIN BOOSTER działa pielęgnująco i rewitalizująco na strukturę rzęs.

 • Zalecenie: Pielęgnacja keratynowa w domu

  Dzięki naszemu wielokrotnie nagradzanemu Lash & Brow LAMINATION FLUID home możesz z powodzeniem kontynuować kurację KERATYNOWĄ w domu.